I'm bored

25. august 2013 at 19:10 | Faith |  Diary
Ahojte, dnes sem přijela domů od taťky a mamka přijela z Šumavy. Ségře přivezla krásný mini stojánek na svíčku, bráchovi nějakého vlka a já dostala takovou miniaturní knížečku s fotkami ze Šumavy. Možná je malá, ale za to je to krásný dáreček. Těch foteček je strašně moc a někdy to vyfotím. Také jsem si všimla, že jsme měli v poště katalog IKEA. Projela sem pár stránek a hned sem objevila krásný a jednoduchý pokojíček. Opravdu se mi zalíbil a mamce se líbil také. Vyfotila bych, ale mobil mám pokažený (je blbý kontakt mezi mobilem a baterkou), takže vyfotím jindy, ale aspoň jej popíšu. Bylo tam tak deset možná dvanát polštářků a nebyla to postel, ale matrace (větší), na kterých se má spát místo postele. Pak tam byly škříňky na zeď jen za 799 kč:O a dvě krabice, pak tam také byla jedna skříňka a ta byla bílá. Pak se mi líbil ještě jeden pokojík, ale ten byl takový složitější, ale v zato byl ohromný :O. Stačilo by přebarvit pokoj, dát novou postel nové dvě skříně, jednu nebo dvě bílé komody a nočni stolek. Pak si tam dát třeba už jen závěs nebo nějaký doplňěk, opravdu super nápady!


Dnes odpoledne jsem ještě musela jít s bráchou na kamarádovu oslavu (kamarád od bráchy), docela sranda, ale pořád nic moc. Přeci už jen nemusím ty děčtější oslavy. Vlastně já oslavy nepořádám už od třetí třídy, spíše sem tam na nějakou zajdu a moje poslední byla u kamarádky 10. května ve Štěpánkovicích, což je tak 10 km od města kde bydlím, byla to super oslava. Šli jsme spát okolo pěti, všechny jsme hned trvdě usnuly, ale nejlepší na tom bylo, že mi budík zvonil na 5:45, takže super. Stejně sem musela ten den ráno na 9:00 trénink gymnastiky. Jedna kamarádka od mamky, co pracuje solárku (mamka ve fitku) tak bydlí ve Štěpánkovicích, jela taky brzo ráno, měla totiž na 7:00. Vyjely sme o půl sedmé. Strašně pršelo a já na ní ještě tak předtím deset minut čekala v deštni, mokrá jak slepice. Mno, pak jsme jeli a naštěstí, že měla zateplené auto:3. Přijela sem za mamkou do práce a hned sem lehla na vozíček a spala. Moc sem se, ale nevyspala bo mi tam furt chodila uklízečka, účetní nebo paní vedoucí a navíc tam měli zimu, takže nic :D.

Nedávno jsem zase začala hrát jednu hru jménem Howrse.cz, mno nechápu proč. Udělala jsem si takovou 'prezentaci' a neřekla bych, že není hezká na to, že jsem tak nějaké měsíce tu grafiku nedělala pro Howrse, Here is photo of my presentation.
Je ve zmenšené verzi a to zaškrtané je text a nick na howrse. Nevím zda se Vám líbí, ale mě jo, pak sem si udělala ještě jednu, ale tu hodlám použít někdy jindy. Také mne napadlo, že bych mohla vyfotit outfit, ve kterém bych šla první den do školy. Co myslíte.?
Tak zatíím Páá, Láá :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bambulka | Web | 26. august 2013 at 12:32 | React

outfit určitě vyfot :P

2 Kirstie | Web | 26. august 2013 at 16:00 | React

Pekná prezentácia :33 Tie farby :3 :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama