August 2013

New design and something

31. august 2013 at 14:26 | Faith |  Past Designs
Ahojte, tak vytvořila jsem nový design. jednom článku jsem už o novém desinu se zmiňovala, ale tam ten byl na odpis (co jsem vytvořila, jako první podzimní design), tak jsem vytvořila nový a stím jsem trochu spokojená. Sice nedopadl nejlépe, ale tak co:D Použila jsem rámeček, který jsem vytvořila si tak před měsícem, vložila jedno PNGéčko a ještě přidala štětcem listy. Nevím, jak se líbí Vám a jestli jsem s ním aspoň uspěla. *asi ho změním, co nejdříve* :D

Article without name

27. august 2013 at 17:18 | Faith |  Diary
Dobrý odpoledne, dneska jsem spala na gauči a sama nevím proč :D. Mno, zdálo se mi něco hrozného a já chtěla být poblíž mamky (takže teoreticky vím, proč jsem tam spala). Dopoledne sem mamce pomáhala s obědem a pak jsme se šli koukat na ordinaci růžové zahradě. Po obědě jsem já, mamka a brácha jeli do města a šli s mamkou do její práce, šla si popovídat na kávičku s kolegy :D. Pak jsem se šla kouknout do Tally Wejl, New Yorku a do C&A.

I'm bored

25. august 2013 at 19:10 | Faith |  Diary
Ahojte, dnes sem přijela domů od taťky a mamka přijela z Šumavy. Ségře přivezla krásný mini stojánek na svíčku, bráchovi nějakého vlka a já dostala takovou miniaturní knížečku s fotkami ze Šumavy. Možná je malá, ale za to je to krásný dáreček. Těch foteček je strašně moc a někdy to vyfotím. Také jsem si všimla, že jsme měli v poště katalog IKEA. Projela sem pár stránek a hned sem objevila krásný a jednoduchý pokojíček. Opravdu se mi zalíbil a mamce se líbil také. Vyfotila bych, ale mobil mám pokažený (je blbý kontakt mezi mobilem a baterkou), takže vyfotím jindy, ale aspoň jej popíšu. Bylo tam tak deset možná dvanát polštářků a nebyla to postel, ale matrace (větší), na kterých se má spát místo postele. Pak tam byly škříňky na zeď jen za 799 kč:O a dvě krabice, pak tam také byla jedna skříňka a ta byla bílá. Pak se mi líbil ještě jeden pokojík, ale ten byl takový složitější, ale v zato byl ohromný :O. Stačilo by přebarvit pokoj, dát novou postel nové dvě skříně, jednu nebo dvě bílé komody a nočni stolek. Pak si tam dát třeba už jen závěs nebo nějaký doplňěk, opravdu super nápady!

About me

24. august 2013 at 12:14 | Faith |  Diary

Article about Me, Really?

Takže začnu tím, že napíšu, že stále navštěvuji základní školu a ještě tak dva nebo tři roky navštěvovat budu. Bydlím v Moravskoslezském kraji v mini městěčku s více, jak 60 000-emi obyvateli. Narodila sem se 17.10 a rok neprozradím, protože bych se cítila trapně. Mé jméno, ha! To nejhorší jméno, co kdy mohlo být. Tak nebudu napínat, jmenuji se Pavla (ach, bože!). Ale také si kolikrát říkám, že bych měla být za to jméno vděčná, protože jsou (s prominutím) i horší jména. Moc lidem sympatická nejsem, protože mám své názory, a když ho chtějí změnit, i tak se jim to nepovede a zničeho nic se se mnou nebaví. Pletou si mne se sestro, která je o rok, sedm měsíců a 15 dní starší :D.

www.inthehat.blog.cz

24. august 2013 at 10:05 | Faith

www.inthehat.blog.cz

Vítej na blogu IntheHat nebo-li 'V klobouku'. 
Doufám, že se Ti zde bude líbit a zase sem někdy zavítáš. 
Blog je ještě v plenkách, takže se omlouvám za nedodělané věci.^^
Taylor Momsen (the Pretty Reckless)